Orphans Media (1.0.2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Filters
az: Filtrlər

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Apply filters
az: Filtrləri tətbiq edin
