Orphans Media (1.0.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Media
be: Мультымедыя

en: Filters
be: Фільтры
