Orphans Media (1.0.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Media
bg: Медия

en: Filters
bg: Филтри
