Orphans Media (1.0.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Media
bn: মাধ্যম
