Orphans Media (1.0.2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
