Orphans Media (1.0.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Created
bs: Kreiran

en: Filters
bs: Filteri
