Orphans Media (1.0.2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Filters
ca: Filtres

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Apply filters
ca: Aplica els filtres

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
