Orphans Media (1.0.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Edit
cs: Upravit

en: Link
cs: Odkaz

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Media
cs: Média

en: Filters
cs: Filtry

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Apply filters
cs: Použít filtry

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
