Orphans Media (1.0.2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Link
cy: Dolen

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
