Orphans Media (1.0.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Filters
da: Filtre

en: Items per page
da: Antal elementer

en: Apply filters
da: Tilføj filtre

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
