Orphans Media (1.0.2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
