Orphans Media (1.0.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Media
el: Μέσα

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα
