Orphans Media (1.0.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Filters
eo: Filtroj
