Orphans Media (1.0.2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Link
es: Enlace

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Media
es: Multimedia

en: Filters
es: Filtros

en: Items per page
es: Elementos por página

en: Apply filters
es: Aplicar filtros

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
