Orphans Media (1.0.2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Media
et: Meedia

en: Filters
et: Filtrid

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Apply filters
et: Rakenda filtrid
