Orphans Media (1.0.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak
