Orphans Media (1.0.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Link
fa: پیوند

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Media
fa: رسانه

en: Filters
fa: فیلترها

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه
