Orphans Media (1.0.2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
