Orphans Media (1.0.2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: Filters
fil: Mga salaan
