Orphans Media (1.0.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Media
gl: Medios

en: Filters
gl: Filtros

en: Items per page
gl: Elementos por páxina
