Orphans Media (1.0.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: Updated
gu: અધતન થયું
