Orphans Media (1.0.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Media
he: מדיה

en: Filters
he: מסננים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Apply filters
he: החלת מסננים
