Orphans Media (1.0.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Link
hi: कड़ी

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Media
hi: मीडिया

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ
