Orphans Media (1.0.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Media
hr: Mediji

en: Filters
hr: Prečistači

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
