Orphans Media (1.0.2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Media
hu: Média

en: Filters
hu: Szűrők

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Delete selected items
hu: Kiválasztott tételek törlése

en: Apply filters
hu: Szűrők alkalmazása

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
