Orphans Media (1.0.2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Media
hy: Մեդիա
