Orphans Media (1.0.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Link
id: Tautan

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Filters
id: Filter

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: Apply filters
id: Terapkan filters

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
id: Menemukan kesalahan ketika memproses @operation dengan argumen : @args
