Orphans Media (1.0.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Filters
is: Síur

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
