Orphans Media (1.0.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Filters
it: Filtri

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: Apply filters
it: Applica filtri

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
