Orphans Media (1.0.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé
