Orphans Media (1.0.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Link
ka: ბმული

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Media
ka: მედია

en: Filters
ka: ფილტრები
