Orphans Media (1.0.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Created
kk: Құрылған

en: Filters
kk: Фильтерлері
