Orphans Media (1.0.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان
