Orphans Media (1.0.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Filters
lt: Filtrai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Apply filters
lt: Pritaikyti filtrus
