Orphans Media (1.0.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Media
lv: Multivide

en: Filters
lv: Filtri

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā
