Orphans Media (1.0.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം
