Orphans Media (1.0.2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Created
mn: Үүссэн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
