Orphans Media (1.0.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन
