Orphans Media (1.0.2) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Type
ms: Jenis

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Link
ms: Pautan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Filters
ms: Penapis-penapis

en: Items per page
ms: Item per halaman
