Orphans Media (1.0.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Media
ne: मिडिया
