Orphans Media (1.0.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Delete selected items
nl: Geselecteerde items verwijderen

en: Apply filters
nl: Filters toepassen

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Created from
nl: Aangemaakt op basis van
