Orphans Media (1.0.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Filters
nn: Filter
