Orphans Media (1.0.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Media
oc: Mèdia

en: Filters
oc: Filtres

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
