Orphans Media (1.0.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Filters
pl: Filtry

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Apply filters
pl: Zastosuj filtry

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
