Orphans Media (1.0.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: Link
ps: تړونی

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Media
ps: رسنۍ

en: Filters
ps: چاڼونه
