Orphans Media (1.0.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Link
ro: Legătură

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Filters
ro: Filtre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină
