Orphans Media (1.0.2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Filters
sl: Filtri
