Orphans Media (1.0.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Created
sq: Krijuar

en: Filters
sq: Filtrat
