Orphans Media (1.0.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено
