Orphans Media (1.0.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Link
sv: Länk

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Filters
sv: Filter

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Apply filters
sv: Applicera filter

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
